Медицина

Мінеральні води

Санаторно-готельний комлекс «Royal Hotels & SPA Resorts» знаходиться в центрі міста. До бювету мінеральних вод № 2 (верхній) – 100 метрів, а до нижнього бювету – трохи більше 400 метрів.

Мінеральна вода «Нафтуся» є Королевою на курорті Трускавець. Вона оригінальна як за складом, так і за своїм фізіологічному впливом на людський організм. «Нафтуся», завдяки низькій мінералізації (до 0,78 г / л) і багатому вмісту органічних речовин (8,35-23,8 мг / л), стимулює відходження дрібних каменів і піску з нирок, жовчного міхура, сечо-і жовчовивідних шляхів, зменшує літогенність (схильність до утворення каменів) сечі і жовчі, тобто усуває небезпеку каменеутворення. Завдяки імунологічному дії відновлює захисні сили організму, сприяє ліквідації запальних процесів в органах і тканинах, виведенню продуктів обміну і токсичних речовин, тим самим попереджає раннє старіння організму.
Мінеральна вода «Марія» це – хлоридно-сульфатно-натрієва вода, яка містить від 4 до 7 г / л мінеральних солей, 42 мг / л вільної вуглекислоти. Мінеральна вода нормалізує шлункову секрецію в залежності від методики питного лікування, сприяє розрідженню слизу та його евакуації зі шлунка, підсилює жовчоутворення і жовчовиділення, зменшує запальний процес і спастичні явища шлунково-кишкового тракту.
Мінеральна вода «Софія» – це хлоридно-сульфатно-натрієва вода з мінералізацією 10-12 г / л. Стимулює шлункову секрецію, має слабку жовчогінну дію, нормалізує моторну функцію шлунка і кишечника. Застосовується при супутніх захворюваннях шлунково-кишкового тракту: хронічних гастритах зі зниженою секрецією, хронічних колітах зі схильністю до запорів.
Мінеральна вода «Броніслава» – для полоскання порожнини рота, горла і носоглотки (при хронічних тонзилітах, пародонтозі
Джерела № 11 «Юзя» – карбонатно-кальцієво-магнієва з мінералізацією близько 0,7 г / л, містить в значній кількості органічні речовини і до 40 мг / л вільної вуглекислоти, а також речовини гліцеринового походження. Це джерело краси, який, завдяки своїм складом, чудово освіжає шкіру, надаючи їй природний відтінок і особливу еластичність.
Для внутрішнього застосування використовуються мінеральні води: «Нафтуся», джерело №1 – «Марія», джерело № 2 «Софія»


Розповісти в соц. мережах: